Zkontrolujte si najeté kilometry

Víte, kolik kilometrů najezdíte od STK do STK ?

Nejen před nákupem ojetého vozidla z autobazarů, je užitečnou on-line službou Ministerstva dopravy ČR možnost, ověřit si registrovaný počet najetých kilometrů, evidovaných v záznamech o kontrolách na STK. Stačí, mít přesný údaj o identifikačním čísle vozidla VIN a můžete zjistit, o kolik kilometrů ročně, průměrně, i vaše vozidlo zestárne. Níže uvedený příklad eviduje vozidlo, které od uvedení do provozu leasingovou společností v roce 2006, najezdilo cca 136 000 km během 4 let, než se dočkalo první pravidelné technické kontroly. Evidenční kontrola dokladuje datum prodeje (přepisu) nebo dovozu vozidla na území ČR, pokud se toto, jako nové, setkalo poprvé s vozovkou jiné země EU.Co je dobré vědět, před nákupem ojetiny

Praktická příručka Sdružení SOVA - užitečný rádce před plánovaným nákupem ojetého vozidla.

Není VIN vozidla evidováno s podezřením na zásah do stavu tachometru ?

V DATABÁZI Sdružení SOVA přibývají desítky tisíc nových údajů o stavech tachometrů ojetých automobilů ze západní Evropy.


Co ví CEBIA o VIN vozidla, o které máte zájem ?

Z DATABÁZE společnosti CEBIA s.r.o. můžete získat výpis těch nejdůležitějších informací, zejména o historii vozidel, zakoupených a servisovaných na území ČR.


Mohlo by vás zajímat: Ojetiny bez českého původu v českých bazarechPosted in Nákupní tipy a zkušenosti on Oct 11, 2019